Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: 1 second
nl: 1 seconde

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Host name
nl: Hostnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: Cache duration
nl: Cache-duur

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID
