SFTP Data Export (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
