SFTP Data Export (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Export
be: Экспарт

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Bundle
be: Набор
