SFTP Data Export (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Bundle
el: Ομάδα
