SFTP Data Export (2.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Export
et: Ekspordi

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Bundle
et: kogum
