SFTP Data Export (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Export
fa: استخراج

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Custom
fa: سفارشی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Bundle
fa: بسته

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
