SFTP Data Export (2.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fields
hu: Mezők

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: connected
hu: csatlakozva
