SFTP Data Export (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Export
id: Ekspor

en: Content type
id: Jenis konten

en: Custom
id: Tersuai

en: Fields
id: Bidang isian

en: Bundle
id: Bundel

en: Credentials
id: Kredensial
