SFTP Data Export (2.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Export
it: Esporta

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Custom
it: Personalizzato

en: Fields
it: Campi

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
