SFTP Data Export (2.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Export
de: Exportieren

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Fields
de: Felder

en: Bundle
de: Subtyp

en: Credentials
de: Zugangsdaten

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Not connected
de: Nicht verbunden
