SFTP Data Export (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Bundle
hi: पोटली
