SFTP Data Export (3.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Export
ca: Exporta

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.
