SFTP Data Export (3.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Export
es: Exportar

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Custom
es: Personalizado

en: Fields
es: Campos

en: Bundle
es: Paquete

en: Credentials
es: Credenciales

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.
