SFTP Data Export (3.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Export
sv: Exportera

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fields
sv: Fält

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Credentials
sv: Referenser

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
