SFTP Data Export (3.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Export
ar: تصدير

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Custom
ar: مخصّص

en: Fields
ar: الحقول

en: Bundle
ar: الحزمة
