SFTP Data Export (3.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Export
da: Eksportér

en: Content type
da: Indholdstype

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fields
da: Felter

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
