SFTP Data Export (3.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Export
gl: Exportar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Bundle
gl: Paquete

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
