SFTP Data Export (3.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Export
ja: エクスポート

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Custom
ja: カスタム

en: Fields
ja: フィールド

en: Bundle
ja: バンドル

en: Credentials
ja: 資格情報

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
