SFTP Data Export (3.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Export
oc: Exportar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fields
oc: Camps

en: Bundle
oc: Paquet

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
