SFTP Data Export (3.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Export
pl: Eksportuj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.
