SFTP Data Export (3.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Export
uk: Експортувати

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Custom
uk: Власний

en: Fields
uk: Поля

en: Bundle
uk: Пакет

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: connected
uk: під'єднаний
