SFTP Data Export (3.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Export
vi: Xuất

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Fields
vi: Các trường

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực
