Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Database type
hy: Տվյալների բազայի տեսակը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Last checked
hy: Ստուգվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Info
hy: Ինֆո

en: warning
hy: զգուշացում

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Allowed types: @extensions.
hy: Թույլատրված տեսակներ՝ @extensions:

en: @interval hence
hy: @interval անց

en: PHP APCu caching
hy: PHP APCu քեշավորում
