Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: n/a
km: គ្មាន

en: Database type
km: ប្រភេទ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Never
km: កុំ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: warning
km: ព្រមាន

en: ok
km: យល់ព្រម

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: PHP memory limit
km: ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ PHP

en: Database updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​របស់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
