Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Projects
ro: Proiecte

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Database type
ro: Tip bază de date

en: Created
ro: Creat

en: Off
ro: Oprit

en: Never
ro: Niciodată

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: User data
ro: Datele utilizatorului

en: Last checked
ro: Ultima verificare

en: Datestamp
ro: Marcaj de timp

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Info
ro: Informație

en: warning
ro: atenţie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Drupal version
ro: Versiune Drupal

en: PHP version
ro: Versiune PHP

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: The file could not be uploaded.
ro: Fișierul nu a putut fi încărcat.

en: @interval ago
ro: @interval în urmă

en: PHP memory limit
ro: Limită memorie PHP

en: Database updates
ro: Actualizări baza de date

en: Alert
ro: Alertă

en: Configuration files
ro: Fișiere de configurare

en: Updates available
ro: Actualizări disponibile

en: Allowed types: @extensions.
ro: Tipuri de fișiere permise: @extensions

en: @interval hence
ro: @interval, de unde

en: PHP APCu caching
ro: Cache PHP APCu
