Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Database type
am: የመረጃ ቋቱ አይነት

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: PHP memory limit
am: የፒኤችፒ ማህደረ ትውስታ ገደብ

en: Database updates
am: የውሂብ ጎታ ዘመኖች
