Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Projects
ca: Projectes

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Refresh
ca: Refresca

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Issue
ca: Edició

en: n/a
ca: n/d

en: Database type
ca: Tipus de base de dades

en: Created
ca: Creat

en: Off
ca: Inactiu

en: Never
ca: Mai

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: User data
ca: Dades de l'usuari

en: Last checked
ca: Validat per darrera vegada

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: warning
ca: avís

en: Website
ca: Lloc web

en: Changed
ca: Canviat

en: ok
ca: d'acord

en: Drupal version
ca: Versió del Drupal

en: Websites
ca: Pàgines web

en: Dashboard
ca: Tauler

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: PHP memory limit
ca: Límit de memòria de PHP

en: Database updates
ca: Actualitzacions de la base de dades

en: Alert
ca: Alerta

en: Configuration files
ca: Fitxers de configuració

en: Updates available
ca: Actualitzacions disponibles

en: Allowed types: @extensions.
ca: Tipus permesos: @extensions.

en: PHP APCu caching
ca: Memòria cau PHP APCu
