Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Author
da: Forfatter

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Projects
da: Projekter

en: Releases
da: Udgivelser

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Refresh
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: Unknown
da: Ukendt

en: Issue
da: Udgave

en: Database type
da: Databasetype

en: Created
da: Oprettet

en: Off
da: Afbrudt

en: Never
da: Aldrig

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: User data
da: Brugerdata

en: Last checked
da: Sidst tjekket

en: Authored on
da: Skrevet den

en: warning
da: advarsel

en: Changed
da: Ændret

en: Client
da: Klient

en: Recommended
da: Anbefalet

en: The file could not be uploaded.
da: Filen kan ikke uploades.

en: @interval ago
da: @interval siden

en: PHP memory limit
da: PHP hukommelsesgrænse

en: Database updates
da: Databaseopdateringer

en: Alert
da: Advarsel

en: User information
da: Brugerinformation

en: Configuration files
da: Konfigurationsfiler

en: Updates available
da: Opdateringer tilgængelige

en: Allowed types: @extensions.
da: Tilladte typer: @extensions.

en: @interval hence
da: om @interval
