Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Issue
gl: Incidencia

en: n/a
gl: n/d

en: Database type
gl: Tipo de base de datos

en: Created
gl: Creado

en: Off
gl: Desactivado

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: OK
gl: Aceptar

en: User data
gl: Datos de usuario

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Authored on
gl: Creado en

en: Info
gl: Información

en: warning
gl: advertencia

en: Changed
gl: Cambiado

en: ok
gl: correcto

en: Drupal version
gl: Versión de Drupal

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: PHP memory limit
gl: Límite de memoria de PHP

en: Database updates
gl: Actualizacións da base de datos

en: Configuration files
gl: Ficheiros de configuración

en: Allowed types: @extensions.
gl: Tipos permitidos: @extensions.
