Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Refresh
he: ריענון

en: Updated
he: עודכן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: n/a
he: -ללא-

en: Database type
he: סוג מסד הנתונים

en: Created
he: נוצר

en: Off
he: כבוי

en: Never
he: אף פעם

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: User data
he: נתוני משתמשים

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Info
he: מידע

en: warning
he: אזהרות

en: Changed
he: השתנה

en: Client
he: לקוח

en: ok
he: בסדר

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: The file could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ.

en: @interval ago
he: לפני @interval

en: PHP memory limit
he: הגבלת זכרון PHP

en: Database updates
he: עדכוני מסד נתונים

en: Alert
he: אתרעה

en: Allowed types: @extensions.
he: סוגים מותרים: @extensions.
