Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Database type
mg: Karazana Banky angona

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
