Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Database type
ne: डाटाबेसको प्रकार

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: OK
ne: ठिक छ

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Info
ne: जानकारी

en: warning
ne: चेतावनी

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
