Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Projects
oc: Projèctes

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Refresh
oc: Refresca

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: n/a
oc: n/d

en: Database type
oc: Tipe de basa de donadas

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Off
oc: Desactivat

en: Never
oc: Pas jamai

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: Datestamp
oc: Orodatatge (UNIX)

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: warning
oc: avertiment

en: Website
oc: Site web

en: Changed
oc: Modificat

en: Websites
oc: Sites web

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.

en: PHP memory limit
oc: Limit de memòria de PHP

en: Database updates
oc: Mesa a jorn de la basa de donadas
