Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ
