Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Unknown
sk: Neznámy

en: n/a
sk: nie je

en: Database type
sk: Typ databázy

en: Created
sk: Vytvorené

en: Exact match
sk: Presná zhoda

en: Off
sk: Vypnúť

en: Never
sk: Nikdy

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: warning
sk: upozornenie

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Changed
sk: Zmenené

en: ok
sk: OK

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: PHP memory limit
sk: Pamäťové obmedzenie PHP

en: Database updates
sk: Aktualizácie databázy

en: Alert
sk: Výstrahy

en: User information
sk: Používateľské informácie

en: Configuration files
sk: Konfiguračné súbory

en: Allowed types: @extensions.
sk: Povolené typy: @extensions.
