Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Refresh
sl: Osveži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: n/a
sl: n/d

en: Database type
sl: Tip podatkovne baze

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Info
sl: Podatki

en: warning
sl: opozorilo

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
