Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Database type
sq: Lloji i bazës së të dhënave

en: Created
sq: Krijuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: warning
sq: paralajmërim

en: ok
sq: libri

en: PHP memory limit
sq: Kufiri i kujtesës në PHP

en: Database updates
sq: Përditësimet e bazës të së dhënave
