Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: n/a
be: [няма]

en: Database type
be: Тып базы дадзеных

en: Created
be: Створана

en: Never
be: Ніколі

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: Datestamp
be: Адзнака часу

en: Authored on
be: Дата:

en: Info
be: Інфармацыя

en: warning
be: папераджэньне

en: ok
be: так

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.

en: PHP memory limit
be: Ліміт памяці PHP

en: Database updates
be: Абнаўленні базы дадзеных
