Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Projects
fi: Projektit

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Issue
fi: Numero

en: n/a
fi: ei mitään

en: Database type
fi: Tietokannan tyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: User data
fi: Käyttäjätiedot

en: Last checked
fi: Tarkistettu viimeksi

en: Datestamp
fi: Päivämäärämerkki

en: Authored on
fi: Luotu

en: Info
fi: Tieto

en: warning
fi: varoitus

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Client
fi: Asiakas

en: Drupal version
fi: Drupal-versio

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.

en: @interval ago
fi: @interval sitten

en: PHP memory limit
fi: PHP:n muistiraja

en: Database updates
fi: Tietokannan päivitykset

en: Alert
fi: Varoitus

en: User information
fi: Käyttäjätiedot

en: Configuration files
fi: Asetustiedostot

en: Latest Version
fi: Uusin versio

en: Updates available
fi: Päivityksiä saatavilla

en: Allowed types: @extensions.
fi: Sallitut tiedostotyypit: @extensions.
