Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Name
is: Navn

en: Import
is: Flyt inn

en: Export
is: Flyt út

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Unknown
is: Ókent

en: Database type
is: Slag av dátugrunni

en: Created
is: Stovnað

en: Never
is: Ongantíð

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: warning
is: ávaring

en: ok
is: OK

en: PHP memory limit
is: PHP minnismark

en: Database updates
is: Dagføring av dátugrunni
