Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: Database type
ht: Jan baz de done

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Changed
ht: Chanje
