Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: n/a
kk: жоқ

en: Database type
kk: Дерекқор түрі

en: Created
kk: Құрылған

en: Never
kk: Ешқашан

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: warning
kk: ескерту

en: ok
kk: жарайды

en: PHP memory limit
kk: PHP жадының шегі

en: Database updates
kk: Мәлiмет қорының жартарталуары
