Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (34 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Database type
kn: ಡೇಟಾಬೇಸ್ ವಿಧ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: ok
kn: ಸರಿ

en: Unsupported
kn: ಬೆಂಬಲವಿಲ್ಲದ

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
