Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Database type
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမျိုးအစား

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
