Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (59 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Администрирование

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Projects
ru: Проекты

en: Releases
ru: Версии

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Refresh
ru: Обновить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Issue
ru: Проблема

en: n/a
ru: н/д

en: Database type
ru: Тип базы данных

en: Created
ru: Создано

en: Exact match
ru: Точное совпадение

en: Off
ru: Выкл

en: Never
ru: Никогда

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: User data
ru: Данные пользователя

en: Visit site
ru: Посетить сайт

en: Last checked
ru: Посл. проверка

en: Authored on
ru: Создан в

en: Info
ru: Инфо

en: warning
ru: предупреждение

en: Website
ru: Вебсайт

en: Changed
ru: Изменение

en: Client
ru: Клиент

en: ok
ru: OK

en: Recommended
ru: Рекомендовано

en: Unsupported
ru: Не поддерживается

en: Drupal version
ru: Версия Drupal

en: Websites
ru: Вебсайты

en: PHP version
ru: Версия PHP

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: The file could not be uploaded.
ru: Файл не может быть загружен.

en: @interval ago
ru: @interval назад

en: Status ID
ru: ID статуса

en: PHP memory limit
ru: Ограничение памяти PHP

en: Database updates
ru: Обновления базы данных

en: Alert
ru: Оповещение

en: User information
ru: Информация о пользователе

en: Configuration files
ru: Конфигурационные файлы

en: Updates available
ru: Доступны обновления

en: Allowed types: @extensions.
ru: Допустимые типы: @extensions.

en: @interval hence
ru: @interval с этих пор

en: PHP APCu caching
ru: Кеширование PHP APCu

en: Twig development mode
ru: Режим разработки Twig
