Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: Database type
sr: Тип базе података

en: Created
sr: Направљено

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: warning
sr: упозорење

en: Changed
sr: Промењен

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.
