Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Projects
sv: Projekt

en: Releases
sv: Utgåvor

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Unknown
sv: Okänd

en: Issue
sv: Avvikelse

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Database type
sv: Typ av databas

en: Created
sv: Skapad

en: Off
sv: Av

en: Never
sv: Aldrig

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: User data
sv: Användardata

en: Last checked
sv: Senast kontrollerad

en: Datestamp
sv: Datumstämpel

en: Authored on
sv: Författad

en: Info
sv: Information

en: warning
sv: varning

en: Website
sv: Webbplats

en: Changed
sv: Ändrad

en: Client
sv: Klient

en: Drupal version
sv: Version av Drupal

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: The file could not be uploaded.
sv: Filen kunde inte laddas upp.

en: @interval ago
sv: @interval sedan

en: PHP memory limit
sv: Minnesgräns för PHP

en: Database updates
sv: Databasuppdateringar

en: Alert
sv: Larm

en: Configuration files
sv: Konfigurationsfiler

en: Latest Version
sv: Senaste version

en: Updates available
sv: Uppdateringar tillgängliga

en: Allowed types: @extensions.
sv: Tillåtna filtyper: @extensions.

en: @interval hence
sv: @interval därav
