Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Link
th: ลิงค์

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Issue
th: เล่มปี

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Database type
th: ชนิดฐานข้อมูล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Off
th: ปิด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Info
th: ข้อมูล

en: warning
th: คำเตือน

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: PHP memory limit
th: จำกัดหน่วยความจำของ PHP

en: Database updates
th: อัพเดตล่าสุด

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Configuration files
th: ไฟล์การตั้งค่า

en: Updates available
th: การปรับปรุงพร้อมใช้งาน
