Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Updated
bg: Обновено

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Database type
bg: Тип БД

en: Created
bg: Създадено

en: Off
bg: Изключи

en: Never
bg: Никога

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored on
bg: Написано на

en: warning
bg: предупреждение

en: Client
bg: Клиент

en: ok
bg: ок

en: Dashboard
bg: Табло

en: PHP memory limit
bg: PHP лимит на памет

en: Database updates
bg: Обновяване база данни
