Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (48 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Releases
fa: انتشارها

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Issue
fa: پی آمد

en: n/a
fa: هیچ

en: Database type
fa: نوع پایگاه داده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Off
fa: خاموش

en: Never
fa: هیچوقت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: OK
fa: موافقت

en: User data
fa: اطلاعات کاربر

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Info
fa: اطلاعات

en: warning
fa: هشدار

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Client
fa: مشتری

en: ok
fa: قبول

en: Drupal version
fa: نسخه دروپال

en: Dashboard
fa: میزکار

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: @interval ago
fa: @interval پیش

en: PHP memory limit
fa: محدودیت حافظه PHP

en: Database updates
fa: به‌روزرسانی‌های پایگاه داده

en: Alert
fa: هشدار

en: User information
fa: اطلاعات کاربر
